MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9343285
*
nr 934 3285
Stolar
4 st. + 2 karmstolar, björk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:12:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 13:15:35
1
450 kr
27/12 17:58:10
2
1.500 kr
6/1 19:54:53
3
900 kr
6/1 19:54:53
2
1.000 kr (Budbetjänt)
8/1 18:06:13
3
1.800 kr
12/1 16:26:43
4
1.700 kr
12/1 16:26:43
3
1.800 kr (Budbetjänt)
12/1 16:27:22
4
2.000 kr
12/1 20:00:54
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk karmstol karmstolar stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3285
Stolar
4 st. + 2 karmstolar, björk
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/12 13:15:35 | 1 | 450 kr |
27/12 17:58:10 | 2 | 1.500 kr |
6/1 19:54:53 | 3 | 900 kr |
6/1 19:54:53 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
8/1 18:06:13 | 3 | 1.800 kr |
12/1 16:26:43 | 4 | 1.700 kr |
12/1 16:26:43 | 3 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
12/1 16:27:22 | 4 | 2.000 kr |
12/1 20:00:54 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk karmstol karmstolar stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36